Aktuality

Aktuality

Vyhledávání

Vybrané období: všechny dokumenty
30. 10. 2018

Týden vědy a techniky AV ČR se přibližuje mílovými kroky. Už příští týden čeká všechny návštěvníky po celé republice spousta zajímavých workshopů, přednášek, dnů otevřených dveří a také filmových promítání. Důležité místo v našem programu mají mj. filmy z cyklu České století, které mapují dějiny českého státu a další významné události. Od pondělí do pátku můžete v pražských kinech Světozor a Evald navštívit vybrané filmy zcela zdarma. Na které snímky se můžete těšit?

30. 10. 2018

Centrem Týdne vědy a techniky AV ČR je sice  Praha, ale to rozhodně neznamená, že jiné části republiky přijdou zkrátka. Nadšence vědy potěšíme ve všech regionech! I ve vašem okolí můžete od 5. do 11. listopadu zavítat na exkurze do vědeckých pracovišť, výstavy, workshopy, přednášky, filmová promítání i další akce. Co všechno můžete druhý listopadový týden zažít?

12. 10. 2018

Během největšího vědeckého festivalu v České republice se ve dnech 5.–11. listopadu 2018 budou konat přednášky, workshopy, výstavy, science show a další akce po celé republice a napříč všemi vědeckými obory. Nabitý program čeká také budovu Akademie věd ČR Národní třídě. Na co všechno se tady mohou návštěvníci těšit?

27. 09. 2018

Do začátku osmnáctého ročníku Týdne vědy a techniky AV ČR zbývá už jen pár týdnů a místa na jednotlivé akce v programu se začínají plnit. Ať už se rozhodnete pro workshop, přednášku, filmové promítání, science show nebo třeba divadelní představení, mějte na paměti, že kapacita míst je omezená. Nezapomeňte si proto rezervovat své místo!

27. 09. 2018

Druhý listopadový týden už se blíží a spolu s ním i spousta akcí, které každoročně připravují nejen pracovníci Akademie věd České republiky. Týden vědy a techniky AV ČR vás už poosmnácté přesvědčí, že věda je zábava.

27. 09. 2018

Také osmnáctý ročník Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR má své ambasadory. Letošní téma reflektuje století naší republiky i české vědy, a proto bohatý program v jednotlivých dnech zaštítí odborníci, kteří se ve svém bádání tomuto období věnují. Na koho se tedy můžete těšit?