Aktuality

Aktuality

Vyhledávání

Vybrané období: všechny dokumenty
Thu Nov 09 17:03:25 CET 2017

Týden vědy a techniky Akademie věd ČR je v plném proudu. Od pondělí probíhá program v jednotlivých pracovištích Akademie věd, v regionech a také v sídle Akademie na Národní třídě v Praze. Odtud všechny přednášky natáčíme a streamujeme.

 

Wed Nov 08 17:12:00 CET 2017

Milí návštěvníci Týdne vědy a techniky AV ČR,

rádi bychom Vás informovali, že zde najdete veškeré změny v programu během festivalu. Snažíme se, aby takových případů bylo co nejméně, přesto vzhledem k velkému počtu akcí takové situace nastávají (např. z důvodu nemoci přednášejícího).

V případě, že se jedná o akci, na kterou je vyžadována registrace, budeme Vás informovat prostřednictvím e-mailu, který jste použili při registraci na akci. O změnách v programu se také dočtete v této aktualitě na našem webu, kterou prosím pozorně sledujte.

Wed Nov 08 15:16:51 CET 2017

Ať už bude druhý listopadový víkend pršet nebo ne, během Týdne vědy a techniky AV ČR chmurám z podzimního počasí rozhodně nepropadnete. Pro návštěvníky z různých koutů republiky je připravený bohatý program napříč všemi vědními obory.

Sun Nov 05 19:45:17 CET 2017

Největší vědecký festival v České republice Týden vědy a techniky AV ČR je už za dveřmi. Ještě stále váháte, na kterou akci zajít? Máme pro Vás několik tipů.

Tue Oct 31 14:41:01 CET 2017

Všechny mladé vědecké pracovníky se zájmem o profesní rozvoj zveme na Veletrh práce ve vědě a výzkumu MayDay Career day který se uskuteční 7. listopadu 2017 v budově CEITECu v Univerzitním kampusu Brno-Bohunice. Čekají na vás workshopy, konzultace životopisů a prezentace dvaceti vědeckých institucí, průmyslových a technologických firem.

Thu Oct 26 18:35:48 CEST 2017

Týden od 6. do 12. listopadu 2017 bude v České republice věnován vědě. Vybrali jsme pro vás 10 akcí z letošního programu Týdne vědy a techniky. Na veškeré akce je vstup zdarma, rezervace probíhá na adrese www.tydenvedy.cz.

Wed Oct 25 12:50:39 CEST 2017

Potraviny pro budoucnost, superlasery, civilizační choroby, nanotechnologie, robotika a umělá inteligence. Tato témata, propojují letošní Týden vědy a techniky AV ČR v budově Akademie věd v Praze na Národní třídě. O nich se také bude během celého týdne festivalu hovořit při panelových diskusích s předními odborníky z daných oborů a moderátory České televize. Kdo a co všechno nás čeká?

Thu Oct 19 15:58:06 CEST 2017

Týden vědy a techniky Akademie věd ČR není jen o přednáškách, odborných diskusích a vědeckých workshopech. Součástí festivalu jsou i filmová promítání, na kterých se můžete potkat s tvůrci dokumentů, probrat hlouběji jejich problematiku a dozvědět se další zajímavosti z natáčení.

Mon Oct 16 11:09:07 CEST 2017

Mladý tvůrce filmových světelných efektů, který má za sebou práci na filmech, jako je Iron Man 3 nebo Thor. To je Pavel Kacerle, host festivalu Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR.

Wed Oct 11 12:34:41 CEST 2017

Milí návštěvníci festivalu Týden vědy a techniky AV ČR, při rezervaci míst na jednotlivé akce si prosíme zkontrolujte, zda Vám o ní bylo e-mailem  doručeno potvrzení. Pokud ho ve své e-mailové schránce nenajdete, rezervace nebyla správně zaznamenána a je nutné ji zopakovat.  

Dne 5. 10. 2017 došlo k částečnému výpadku rezervačního systému, a je tedy možné, že některé rezervace nebyly zaznamenány. Velice se Vám za technické potíže omlouváme a prosíme Vás, abyste si své rezervace pro jistotu zkontrolovali. Děkujeme Vám.

V případě, že si potvrzenou rezervací nejste jistí nebo s ní máte potíže, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu tydenvedy@tydevedy.cz. Rádi Vám pomůžeme.