Aktuality

Aktuality

Vyhledávání

Vybrané období: všechny dokumenty
26. 10. 2020

Letos náš festival slaví již dvacáté narozeniny. Těšili jsme se, že je oslavíte spolu s námi v tradiční podobě, na které jsme pracovali od začátku roku. Bohužel zcela nová situace s pandemií, o jejímž dalším vývoji se zatím můžeme jen dohadovat, nás postavila koncem léta před rozhodnutí prezenční formu festivalu v budově Akademie věd ČR na Národní třídě zrušit. Osobně je nám to velice líto, jelikož jsme do letošního jubilejního ročníku, kromě energie a nadšení, vložili spoustu inovativních prvků. Přesto chápeme, že ochrana zdraví je jednoznačnou prioritou každého z nás.

26. 10. 2020

Ani letos jsme Vás nechtěli připravit o oblíbenou součást našeho festivalu – promítání dokumentárních filmů. Připravili jsme pro Vás 6 filmů ze světa vědy, které si můžete pustit hned od prvního festivalového dne – pondělí 2. listopadu od 9:00 hod.

26. 10. 2020

Bez podpory našich partnerů by festival Týden vědy a techniky AV ČR nemohl fungovat. Dlouhodobě a moc rádi spolupracujeme s největším vydavatelstvím populárně-naučných titulů v České republice Extra Publishing. V některém z níže zmíněných titulů jste se možná i vy dozvěděli o našem festivalu!