Nezapomeňte na registrace, podržíme vám místo

Nezapomeňte na registrace, podržíme vám místo

27. 09. 2018

Do začátku osmnáctého ročníku Týdne vědy a techniky AV ČR zbývá už jen pár týdnů a místa na jednotlivé akce v programu se začínají plnit. Ať už se rozhodnete pro workshop, přednášku, filmové promítání, science show nebo třeba divadelní představení, mějte na paměti, že kapacita míst je omezená. Nezapomeňte si proto rezervovat své místo!

Vstup na všechny akce Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR je jako každý rok zdarma, na většinu akcí je ale potřeba již zmíněné registrace, kvůli velikosti přednáškových místností, sálů a dalších míst, kde program festivalu probíhá. Informace o možnosti rezervace naleznete na webu v sekci Program, když rozkliknete detail akce. Pokud je registrace nutná, najdete ji po rozkliknutí dané akce pod tlačítkem „REZERVOVAT“. Registrace probíhá buď přes elektronický formulář, kontaktní osoby jednotlivých pracovišť nebo externí URL.

Týden vědy a techniky AV ČR letos nabízí přes 600 akcí, je tedy třeba v programu hledat pomocí filtru. Novinkou je rozdělení akcí na program hlavních témat v budově Akademie věd ČR v Praze na Národní třídě a obsáhlý program mimo tuto budovu odehrávající se po celé České republice. Vřele doporučujeme využít rozšířené filtrování akcí, kde si můžete nastavit místo, datum, vědní obor i typ akce, která vás zajímá. Jednoduše tak najdete přesně to, co vás v programu letošního ročníku zaujalo. Případně svůj požadavek můžete zadat přímo do vyhledávače.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na tydenvedy@tydenvedy.cz.

Těšíme se na vás druhý listopadový týden po celé České republice!