Jak se registrovat na akce v rámci Týdne vědy a techniky AV ČR?

Jak se registrovat na akce v rámci Týdne vědy a techniky AV ČR?

01. 11. 2019

Přednášky, science show, workshopy, dokumentární filmy, exkurze na pracoviště. To a mnohem více na vás čeká v letošním devatenáctém ročníku Týdne vědy a techniky AV ČR. V programu se zaměříme nejen na globální hrozby, ale také na 30. výročí sametové revoluce.

Jako každý rok, i letos to bude velké. Vstup na všechny akce Týdne vědy a techniky Akademie věd ČR je opět zdarma, na většinu z nich je ale potřeba udělat si z kapacitních důvodů registraci. Tak neváhejte a vyberte si z programu co nejdříve!

A jak na to? Na webu v sekci Program rozklikněte detail akce. Pokud je registrace na danou akci nutná, najdete pod akcí tlačítko „REZERVOVAT“. Pak už stačí následovat instrukce. Potvrzení o registraci vám přijde na uvedený e-mail.

Letošní ročník Týdne vědy a techniky AV ČR nabídne přes 600 akcí po celé republice. Zajímají vás konkrétní typy akcí? Nebo třeba akce přímo ve vašem regionu? Pak pro vás máme tip: můžete použít rozšířené filtrování akcí, kde si nastavíte místo, datum, vědní obor či typ akce, na kterou chcete jít.

Potřebujete s čímkoli poradit? Neváhejte a kontaktujte nás na tydenvedy@tydenvedy.cz.

Už 11. listopadu Týden vědy a techniky AV ČR otevírá své brány. Přijďte, těšíme se na vás!